نامه به اعضای گروه شاپرک (1)

سلام و درود فراوان به اعضای گروه شاپرک

امیدوارم سلامت باشید و روزهای آخر سال 1390 را با تندرستی و شادی و امید طی کنید همچنین در آستانۀ عید نوروز 1391سرشار از انگیزه و انرژی و تلاش برای پیشرفت هرچه بیشتر در تمامی امور زندگی تان باشید .

امید فراوان دارم برای کسب مهارتها و آموزشهای تئاتر نیز تلاش و توجه خود را دو چندان کرده باشید بگونه ای که با شروع ترم جدید توانایی خود را نسبت به کار و فعالیتی که در گروه صورت می گیرد لازم و کافی بدانید و با احساس بهتری سر کلاس حاضر شده و تمرینها را ادامه دهید.

برای گروه شاپرک در سال جدید برنامۀ مستحکم تر و جدی تری در نظر گرفته شده که لازمۀ اجرایش قوی بودن اعضای گروه از هر نظر می باشد بنابراین هر یک از اعضاء باید از لحاظ بدنی ، بیانی و حسی آمادگی لازم را بدست آورده حتی از نظر روحی و روانی نیز در وضعیت مطلوب قرار گرفته باشد و آمادگی شروع هر نوع کار جدیدی را در خود احساس کند همچنین با انجام تحقیقات و مطالعۀ منابعی که در اختیار اعضاء قرار گرفته شده توان ارائه کارهای متفاوت و متنوع را داشته باشید.

لازم بذکر است در طول دورۀ آموزشی که باهم داشتیم علی رغم کم کاری هایی که از جانب اعضاء صورت گرفته که همواره باعث نگرانی من می باشد، نکات و مهارتهای مثبت و خوبی را نیز فراگرفتید که نتیجه آن تشکیل گروهی یکدست و هماهنگ می باشد.این اتفاق باعث خوشنودی من و تحسین اساتید برجستۀ تئاتر کودک و نوجوان شده است زیرا کسب این مهارتها از ارکان مهم برای هر گروه تئاتر بحساب می آید و آنقدر پراهمیت است که اگر تمامی اعضاء از نظر آموزش در نقطۀ بالایی باشند ولی این ویژگی در آنها شکل نگرفته باشد نمی توانند موفقیت واقعی را بدست آورده و گروه تداوم و همبستگی خود را حفظ کند از این نظر به تمامی شما تبریک می گویم و امیدوارم در امر آموزش و فراگیری مهارتهای مربوط به تئاتر و نمایش نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشید تا گروه شاپرک در سال جدید کارها و فعالیتهای خود را گسترش دهد و جبران سکوت و مکث های بی مورد را با شایستگی فراوان داشته باشد .

اطمینان دارم تلاش شما به نتیجۀ مطلوب و دلخواه خود و گروه خواهد رسید، خواستن از یک طرف و تلاش و برنامه ریزی از طرف دیگر گروه شاپرک را در نقطۀ پیشرفت و ترقی قرار خواهد داد این را به شما قول می دهم .

امید دارم در سال جدید خود را مانند گذشته در گروه شاپرک تنها احساس نکنم بلکه وقتی به اطرافم نگاه می کنم هر یک از شما بواسطۀ تلاشتان در کنارم باشید و فقط حضور فیزیکی در کنارهم نداشته باشیم بلکه با گذشت زمان هر یک از ما در مرحلۀ بالاتری از آموزش و پیشرفت و موفقیت قرار گرفته و شاهد اتفاقهای خوب و شاد کننده باشیم و این شادی سهم تمامی اعضاء باشد نه برخی از افراد که سخنان مرا جدی گرفتند و از همه مهمتر برای خود و وجود و تلاششان در گروه ارزش قائل شدند.

با آرزوی سرافرازی و سربلندی

نگین مهرانی

20/12/1390

/ 1 نظر / 44 بازدید
امین جوادی

با سلام به استاد گرامی خانم مهرانی. از سخنان شما بسیار متشکرم و امیدوارم بتوانم جواب تلاش های شما را با تلاش و سعی خود دهم و در سال جدید گروهی بسیار قوی تر و مستحکم تر از قبل را به همراه هم قطاری هایم و شما تشکیل دهیم.