تشکر و قدردانی گروه شاپرک از هنرمند گرانقدر آقای امین زندگانی

بیش از هر چیز جا دارد از تنها فردی که به من و کار اندک ام اعتماد کرد و در نمایش "یک اشتباه کوچولو، یک دردسر بزرگ" نقش مادر موتی را به من سپرد و اجازه داد تا تئاتر را امتحان کنم و من و بچه های گروه شاپرک همگی مدیون او بودیم و هستیم و خواهیم بود یعنی خانم نگین مهرانی تشکر و قدردانی نموده و ذکر شود که ما هیچ گاه وی را ناامید نخواهیم کرد و پس از آن گروه شاپرک مدیون کمک های بی شمار آقای امین زندگانی است که با حضور خود و بیان نکات آموزشی بسیار ارزنده تغییر و تحول بزرگی را در گروه شاپرک ایجاد نمودند.

تشویق های دورادور آقای امین زندگانی باعث شد ناامیدی گروه شاپرک تبدیل به یک امیدواری بزرگ شود. در واقع می توان گفت من و بچه های گروه از تاریخ 18/1/1390 که زمان دیدار ما با ایشان می باشد تا کنون که تاریخ 25/12/1390است از گفته های ایشان همچنان بهره می بریم چرا که درس های مهمی از تئاتر را به ما آموزش دادند و وقت با ارزش خویش را در کنار ما گذراندند و به گروه شاپرک با تمام امکانات کم اعتماد کردند.

امیدوارم در سال جدید بازهم آقای زندگانی با کوله بار پر خود، باری دیگر به گروه شاپرک چیزهای نو بیاموزند و امیدوارم ما را فراموش نکرده باشند.

(سال نو مبارک)

از طرف مبینا احرار به آقای امین زندگانی

25/12/1390

 سلام و درود فراوان خدمت استاد عزیز آقای امین زندگانی

 من امین جوادی هستم و زمان زیادی است که با گروه شاپرک آشنایم و در آن فعالیت می کنم ولی متأسفانه برای مدتی از کلاس و گروه دور ماندم و درست درهمین زمان گروه از محضر شما استاد ارجمند برخوردار شد.

 گروه شاپرک مانند قطاری در حال حرکت بود و من برای مدتی از این قطار جا ماندم و نتوانستم از محضر شما بصورت حضوری بهره مند شوم.

 خوشبختانه آموزشهای شما توسط خانم مهرانی مرور می شد واعضای گروه نیز تلاش بسیار داشتند تا مهارتهایی که از جانب شما ارائه شده بود را با تمرین و تلاش خود کسب کنند بنابراین از این طریق من با وجود غیبتی که داشتم توانستم به بسیاری از آموزه های شما از جمله تصویر سازی از نقش خود در ذهن و ارتباط با دیگر بازیگران هنگام بازی و لذت بردن از بازی کردن در صحنه و . . . . دست یابم.

 من بسیار از شما استاد عزیز سپاسگزارم برای شما آرزوی بهترین ها را دارم و همچنین عیدتان مبارک.

امین جوادی

29/12/1390

باعرض سلام و ادب و احترام به آقای امین زندگانی

عید را بهانه می کنیم تابه همه کسانیکه دوستشان داریم عرض ارادت کنیم نام شما در اندیشه و مهرتان درقلب ماست عید نوروز برشما و خانواده ی محترمتان مبارک.

امیدواریم هرچه زودتر این فاصله ی زمانی به پایان برسد و بتوانیم باز از حضور شما و از نکته های بسیار ارزشمند شما درمورد نقش هایمان استفاده کنیم.

با تشکر

سید شایان موسوی

1/1/1391

 استاد گرانقدر جناب آقای امین زندگانی عرض ادب و احترام

 سال نو را به شما و خانوادۀ محترمتان تبریک می گویم و برای شما در سال 1391 آرزوی موفقیت می کنم.

 جناب آقای زندگانی حرفها و آموزشهای شما برای گروه شاپرک بسیار تأثیرگذار بود و ما از شما تشکر می کنیم.

 به امید اینکه عملکرد گروه ما باعث رضایت شما شده باشد.

از طرف غزاله اکبری

از گروه شاپرک

18/1/1391 

 با سلام خدمت آقای امین زندگانی

 من بعنوان یکی از اعضای گروه شاپرک از شما بخاطر حضور پربارتان در این گروه بسیار ممنون و سپاسگزارم.

آموزشهای بسیار ارزندۀ شما موجب گردید گروه دانشش در مورد تئاتر بیشتر شود و بتواند نمایش " یک اشتباه کوچولو یک دردسربزرگ " را بخوبی و با کمترین ایراد به بازبینی در تالارهنر و سپس جشنواره ببرد.

امیدوارم گروه شاپرک در سال جدید با بکارگیری و درک هر چه بیشتر و بهتر آموزشهای ارزشمند شما بتواند خود را به سطح بالاتری برساند و از محضر شما استاد گرانقدر بهرۀ بیشتری را ببرد .

فرزانه مرادی فیروز

18/1/1391

 با سلام و احترام

استاد گرامی آقای امین زندگانی سال نو را به شما تبریک عرض می کنم و آرزوی بهترین ها را برای شما و خانوادۀ محترمتان دارم.

گروه شاپرک امیدوار است در سال جدید با تلاش خود موفقیت های بهتر و بیشتری را کسب کند و همچنان از حمایت شما برخوردار باشد .

با تشکر فراوان

مهتاب حیدری

18/1/1391

با عرض سلام خدمت آقای امین زندگانی

 سال نو را به شما و خانوادۀ محترمتان تبریک عرض می کنم.

از شما سپاسگزارم برای حضورتان در جمع گروه شاپرک .هر یک از اعضای گروه نکات ارزنده و مفیدی را از شما آموخت . امیدوارم امسال سال خوبی برای گروه شاپرک باشد و نمایش جدیدی توسط خانم مهرانی با تلاش بچه های گروه شاپرک ارائه شود و حمایت و همکاری شما را پیوسته داشته باشیم.

با آرزوی سالی خوب برای شما و خانوادۀ محترمتان

ارادتمند شما نسرین بهرامی

18/1/1391

با عرض سلام و تبریک سال نو

 آقای زندگانی استاد گرانقدر از حضور ارزشمندتان در جمع گروه شاپرک صمیمانه تشکر می کنم  و دوست دارم بدانید با انتقال گوشه ای از تجربیاتتان چیزهایی را به ما یاد دادید که بدست آوردن آنها نیازمند سالها صبر و تلاش و کوشش می باشد از این بابت بسیار ممنونم.

امیدوارم باردیگر بتوانیم از محضر پربارتان استفاده کنیم.

از خداوند سلامتی شما و خانوادۀ محترمتان را خواستارم.

با تشکر فراوان

گلناز ابراهیمی

18/1/1391

/ 0 نظر / 36 بازدید